Hafriyat Hizmetleri

İncelemek için tıklayın.

Stabilize Fiyatları

Stabilize Nedir?

Ölçüleri 0-38 mm veya 0-70 mm arasında olan veya müşterinin talep ve isteğine göre özel boyutlarda üretilen agregaya verilen isimdir.

Kullanım alanları: Alt yapı, yol, yol alt temel ve çeşitli dolgu işlemlerinde kullanılır

Teklif için  tıklayın.

Mıcır Fiyatları

İncelemek için tıklayın.

Ocak Taşı

Ocak Taşı

Ocak taşı :İşlenmemiş kırma eleme tesislerinden geçmeyen, sadece ocakta patlatma sonucu elde edilen agregaya OCAK TAŞI (Balans) ismi verilir. Bu agreganın 0-300 mm – 0-500 mm ebatlarında oluşan tüvenan kalker dir.

Teklif için tıklayın.

Doğalgaz Kumu

Doğalgaz imalatı yapılan boruların üzerine uygulanan ve sıkışması sonucu tesisata zarar vermesini önleyen ,ileride yapılan yeni kazılarda da üst katmanda çıktığında burada doğalgaz hattı olduğuna işaret eden kuma doğalgaz kumu adı verilir.Doğalgaz kumu siparişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.Ay Maden Hafriyat Kum Mıcır

İncelemek için tıklayın.

Yıkım İşleri

AyMaden olarak İstanbul geneli bina ,fabrika,avm vb yıkım işleri yapmaktayız.Bazı projelerde bina yıkım işleri demir karşılığı ücretsiz dahi yapılmaktadır.Bina yıkım işleriniz ile ilgi bilgi almak ve teklif için lütfen arayınız.

İncelemek için tıklayın.

Drenaj (Sondaj) Çakılı

Drnaj çakılına Dere çakılı veya Sondaj çakılı da denir.Genellikle çatılarda suyun drene edilmesinde,sondaj uygulamalarında ve çevre düzenlemelerinde kullanılır.

1 Numara drenaj çakılı ,2 Numara drenaj çakılı ve 3 Numara drenaj çakılı vardır.

Drenaj (Sondaj)çakılı siparişleriniz için lütfen arayınız.

Teklif için  tıklayın.

Call Now Button
WhatsApp chat