Mıcır Fiyatları

Mıcır Fiyatları

İstanbul ocakları ekonomik yönden büyük bir değere sahiptir . Bölgede  S.çiftliği mah, habibler, gazi mah. civarı kalan  500.000.000.m3 , 775.000.000.TON ocak taşı ve mıcır görünür rezervine sahip olan bölgede 25 taş ocağı’nın açtığı çok sayıda firma  bulunmaktadır.
Buradaki mıcır yani taş ocakları koyu mavi, mavimsi siyah renkler gösteren , yer yer kalsit damarları ihitiva eden, karbonifer yaşlı Cebeciköy taşı içinde açılmıştır.
Taş ocakları’nda açık işletme yöntemi ile çalışma  yapılmaktadır. Taş sökümü delme patlatma yöntemi ile gerçekleştirilmekte olup, elde edilen blok taşların büyük olanları ocak içerisinde hidrolik kaya kırıcı ile kırılmaktadır. Kırma elemeye beslenen malzeme kırma eleme işlemleriyle çeşitli boyutlara göre ayrılmakta ve böylelikle çeşitli boyda mıcır elde edilip satılmaktadır.
Stabilize; işlenmesi kolay, kırılıp elenmesi iyi, mukavemeti yüksek, su emmesi yok denecek düzeyde az, çimentoyla aderansı yüksek ve bitümle yapışması oldukça iyi olduğundan beton ve asfalt yapımında çok yoğun olarak kullanılmaktadır .
İSTANBUL için mıcır,stabilize,ocak taşı,doğalgaz kumu,ihtiyaçlarınız için iletişime geçiniz

1 Numara Mıcır

İncelemek için tıklayın.

2 Numara Mıcır

İncelemek için tıklayın.

3 Numara Mıcır

İncelemek için tıklayın.

4 Numara Mıcır

İncelemek için tıklayın.
Call Now Button
WhatsApp chat