Mıcır Fiyatları

MICIR NEDİR ?

Mıcır; kum, çakıl ve kırılmış malzemeler için kullanılan endüstriyel bir terimdir ve inşaat uygulamalarında hacim, aşınma direnci sağlamak için kullanılır .

Yol ve beton yapım malzemesi için dolgu malzemesi olarak  demir yolu balans da ve su tutma gibi bir çok alanda kullanılır. Taşıma sistemleri olarak bilinen demir yolları, kaldırım ve asfaltlar (otoyol ve hava yolları) destekleme yapı profilleri içindeki mıcır malzemesinin serilmesi ile yapılır.

Mıcır, kum ve diğer taş çeşitleri inşaat sektöründe kullanılmakta olan çeşitlerdir. Bu alanda çalışmalar ve düzene bakıldığında her taş çeşidi farklı noktalarda kullanılır. Bu noktalar belirli sınıflandırmalar üzerine yapılmaktadır.

Başta İstanbul’un, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerine MICIR FİYATLARI Temini ve nakliyesi için arayın .

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

Call Now Button
WhatsApp chat